O nas

Dlaczego Dram i dlaczego Club? Zanim stworzyliśmy Dram Club, zauważyliśmy coraz częściej otaczającą nas wszystkich bylejakość. Stwierdziliśmy: DOSYĆ. Nie możemy marnować życia na nudne bycie i słabe alkohole. Dobry alkohol przenosi nas do Dram.

Dram jest dość luźnym słowem, które jest miarą szkockiej whisky w nieokreślonej ilości, przyjmuje się że może to być jedna porcja degustacyjna alkoholu. Chcemy abyśmy wszyscy mogli próbować ciekawych alkoholi oraz pili je z głową. Nie zamierzamy gloryfikować alkoholi i stawiać ich na półce aby nigdy nie zostały wypite. Chcę aby każdy kto współtworzy z nami to miejsce potrafił dostrzec małe dzieło sztuki jakie zamykane jest butelce i dzielił je z ludźmi, z którymi czuje się dobrze.

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i podejściem, do alkoholi, biznesu, ciekawego stylu życia. Chcemy aby każdy mógł poznać osoby, które są otwarte, a ich horyzonty są szerokie. Tutaj przechodzimy do Club: Dram Club ma być miejscem skupiającym wokół siebie ciekawych ludzi, pragnących od życia więcej niż tanie alkohole i słaby styl. Dram Club czerpie z dżentelmeńskiego stylu bycia, próbowania dobrych alkoholi, wyciskania z życia co najlepsze, bez zbędnej bufonady i nadęcia.
Dram Club zajmuje się organizacją spotkań przy whisky; prowadzimy degustacje whisky dla początkujących jak i dla zaprawionych koneserów whisky. Zapraszamy Was do aktywnego udziału w budowie Dram Club, obiecujemy Wam że WARTO!

Michał Oleś

Co-Founder
Instagram